Ez a fórum sütiket használ
Ez a fórum sütik használatával tárolja a bejelentkezési adatait, ha regisztrált, és az utolsó látogatása, ha nem. A sütik a számítógépén tárolt kis szöveges dokumentumok; a fórum által beállított sütik csak ezen a weboldalon használhatók, és nem jelentenek biztonsági kockázatot. A fórumon a cookie-k követik az Ön által olvasott témaköröket, valamint azt, hogy mikor olvasták utoljára. Kérjük, erősítse meg, hogy elfogadja vagy elutasítja-e ezeket a sütik beállításait.

A cookie-k az Ön böngészőjében kerülnek tárolásra, választástól függetlenül, hogy megakadályozzák, hogy újra feltegye ezt a kérdést. A sütik beállításait bármikor megváltoztathatja a láblécben található link segítségével.

A téma értékelése:
  • 2 szavazat - átlag 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suzuki SLDA 1880
(09-11-2021, 06:39 AM)admin Írta:
(09-11-2021, 03:39 AM)roadlee Írta:
(09-10-2021, 05:31 PM)admin Írta:
(09-10-2021, 11:36 AM)roadlee Írta: sziasztok.
letöltöm 85%-ig ott megáll... orákig... mi lehet a hiba?hmmm... 5 óra mulva lehet folytatni... pffhhh addig hagyjam bekapcsolva a gépet... nem leszek itthon... egye meg a fene,,
Szia, nem kaptam visszajelzést, hogy nem lehet letölteni. Mindjárt kipróbálom, hogy a letöltést.
most reggel is 81% és megállt..

Kipróbáltam lejött simán. Raktam be drive linket is a txt-be próbáld meg hátha onnan sikerül letölteni.

okay! most már megvan! köszönöm! kicsomagol az usb re és telepítés... köszi!
Válaszol
(09-11-2021, 11:42 AM)roadlee Írta:
(09-11-2021, 06:39 AM)admin Írta:
(09-11-2021, 03:39 AM)roadlee Írta:
(09-10-2021, 05:31 PM)admin Írta:
(09-10-2021, 11:36 AM)roadlee Írta: sziasztok.
letöltöm 85%-ig ott megáll... orákig... mi lehet a hiba?hmmm... 5 óra mulva lehet folytatni... pffhhh addig hagyjam bekapcsolva a gépet... nem leszek itthon... egye meg a fene,,
Szia, nem kaptam visszajelzést, hogy nem lehet letölteni. Mindjárt kipróbálom, hogy a letöltést.
most reggel is 81% és megállt..

Kipróbáltam lejött simán. Raktam be drive linket is a txt-be próbáld meg hátha onnan sikerül letölteni.

okay! most már megvan! köszönöm! kicsomagol az usb re és telepítés... köszi!
Szívesen!
Válaszol
Sziasztok!
Suzuki sx4scross 2016 0840-re jó a 1880 frissítés?
Köszi.
Válaszol
Sziasztok, ez a leírás csak a firmware-ről szól?
Tehát, ha nincs navigáció még telepítve a kocsiban, akkor is fog működni, vagy előbb venni kell egy navi kártyát.
És az ii leírtak az update-ról szólnak.
Köszönöm szépen.
Válaszol
(10-24-2021, 11:23 AM)perus Írta: Sziasztok, ez a leírás csak a firmware-ről szól?
Tehát, ha nincs navigáció még telepítve a kocsiban, akkor is fog működni, vagy előbb venni kell egy navi kártyát.
És az ii leírtak az update-ról szólnak.
Köszönöm szépen.

Szia, ha veszel egy Navi kártyát és behelyezed akkor  a navigáció egyből működni fog.
Válaszol
Köszönöm szépen, így már tiszta!
Válaszol

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 2 Vendég